poniedziałek, 17 listopada 2008

chwalę się ;)

czas pracy i pogoda uniemożliwiają zrobienie dobrych zdjęć kolejnym kartkom, a byle jakie zdjęcia powodują, ze nawet dobre prace wyglądają byle-jako, dlatego kolejna partia kartek na swój blogowy debiut musi niestety poczekać.

za to się trochę pochwalę:

1. dzięki naszej uroczyskowej Moniczce i mojemu nieocenionemu K. Tykające Zegary zyskały nową szatę

Teraz czas się poważnie wziąć za promocję, reklamę, żeby całe przedsięwzięcie miało szansę powodzenia.

2. ta sama Monika wyróżniła mnie jako :

bardzo się ciesze, dziękuję, ale ... nie przekażę dalej, bo nie ma chyba bloga, który kreatywny by nie był. Dla mnie szczególnie kreatywne są Bożenka i Mona ( masz założyć bloga, bo wtłukę !!! ) z Uroczyska bo przy braku funduszy na dodatki, ozdoby, papiery itp potrafią rewelacyjnie stworzyć "coś z niczego", kreatywna wielce jest Bea - morze pomysłów scrapowych i Ewa - takie samo morze w decoupagu i Ania - morze biżuteryjne. Kreatywne sa dziewczyny z blogów wnętrzarskich - Marta, Li, Ita ( dla mnie mistrzostwo aranżacji, przeróbek, nowych szat przedmiotów, mebli, etc... ) Madzia. Są też kreatywne niesamowicie Fryne, Finnbair, K-Maja, Karola, Nowalinka, Moniq .... jeszcze mam wymieniac tak? wszystkie blogi, które mam w linkach maja w sobie kreatywność i tyle. I co - jak mam nominować 7? nie da sie... i nie nominuję i tyle.

9 komentarzy:

 1. Wyróżnienie w pełni zasłużone, gratuluję :))

  A banner Twój i "Zegarów" śliczny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz rację Kamilciu ,Zgadzam się z Tobą w !00% ,Każdy z blogów jest inspirujący ,a wszystkie ich właścicielki kreatywne i to bardzo!!!
  P.S. Dziękuję za wzmiankę o moim modzeniu! Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kami-dziękuję za wyróżnienie!:) ja również nie podejme sie wyznaczania kolejnych blogów z tych samych powodów które podałaś:) A szyld-zajefajny piekny no normalnie!!!-dla mnie bomba!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również gratuluję i podziwiam piękną nową szatę graficzną sklepiku! Całe mnóstwo jest wspaniałych, kreatywnych blogów i faktycznie trudno wybrać tylko kilka:)
  Jednak miło mi, że o mnie wspomniałaś w dzisiejszym poście:) Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. chwal się, chwal bo masz czym :) bez twoich sugestii nowa szata galerii nie byłaby taka jak w tej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję nagrody! W pełni zasłużona!
  Kurcze, dzięki Kamilciu, już samo wspomnienie mojego bloga przyprawiło mnie o szybsze bicie serca i szeroki uśmiech na twarzy. Dziękuję :)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję zarówno nagrody jak i nowej szaty :D

  Super :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Nagroda w pełni zasłużona! Prawie rok przyglądam się ile piękna wyczarowują Twoje drobne dłonie i wciąż nie mogę się nadziwić... Dobrze jest siedzieć z Tobą przy jednym stole... Dobrze jest siedzieć z Wami... :*

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za każde serdeczne słowo-dodaje skrzydeł :)