niedziela, 16 lutego 2014

Tylko Mnie Kochaj - 10 minutowy tag ;)

Witajcie

Wszyscy zapewne już widzieli szereg relacji z CraftWawy, która odbyła się w poprzednią sobotę w stolicy. Impreza była naprawdę super i mam nadzieje, że zapisze się na stałe w kalendarz. 

Kolejny raz miałam okazję wyściskać zaprzyjaźnione scraperki, poplotkować i pośmiać się i kolejny raz z niedowierzaniem patrzyłam na zegarek, bo czas minął niezwykle szybko... zdecydowanie  ZA SZYBKO. Na szczęście juz za miesiąc z kawałeczkiem nasze Łódzkie Skrapowisko :)

Na CraftWawie miałam dodatkowo jeszcze jeden powód radości - mogłam na żywo obejrzeć a nawet pociąć najnowszą kolekcje papierów LemonCraft - KOLEKCJĘ IDEALNĄ  - Aniu - bardzo ci dziękuję za mozliwość pracy z tymi papierami - one są takie  MOJE :)

Na gorąco, na stojąco powstał więc w czasie imprezy tag, który nieco "podrasowałam" już w domu. Dodałam koronkę, biały perłowy ćwiek, motylki z masy MS, kropeczki perlen-pena i odrobinę glossy. 


Cała kolekcja -wraz z pasującymi do niej butonami jest oczywiście dostępna w moim sklepie na Sienkiewicza 35 w Łodzi, na pewno też będziemy na nich pracowac podczas organizowanych przeze mnie warsztatów. :)

miłej niedzieli

K.

2 komentarze:

dziękuję za każde serdeczne słowo-dodaje skrzydeł :)