wtorek, 10 maja 2011

Rocznicowy BLOG-HOP


Nie do wiary, jak ten czas szybko minął - właśnie mija pierwsza rocznica utworzenia portalu Polki-Scrapują. Z tej okazji zapraszamy Was do świetnej zabawy! Już teraz możecie wziąć udział w naszym blog-hopie. Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody! Jeśli właśnie się dowiedziałaś/eś o naszej zabawie - zapraszamy najpierw na portal Polki Scrapują. Tam poznacie wszystkie zasady i dowiecie się, co można wygrać oraz jak bardzo warto pobawić się z nami :)


Jeśli już byłaś na Portalu Polki Scrapują, a teraz bierzesz udział w naszym blog hopie i trafiłaś tu z bloga Danieli to moje pytanie dla Ciebie brzmi: Ile osób obecnie liczy zespół Polki Scrapują (projektantki, administracja i junior-adminki łącznie)

Na pytanie oczywiście nie odpowiadaj w moich komentarzach, tylko zbierz proszę wszystkie pytania, a odpowiedź wyślij na adres admin@polki-scrapuja.pl

Jeśli już zanotowałaś/eś pytanie, Zapraszam - skocz do Magdy, gdzie znajdziesz dalsze instrukcje.

Na koniec chciałabym podziękować wszystkim, którzy odwiedzają Portal, biorą udział w wyzwaniach, komentują, zadają pytania i udzielają odpowiedzi - dzięki Wam Portal istnieje i ma sens, to dla Was wymyślamy nowe atrakcje i ulepszenia - Dziękujemy !!!

6 komentarzy:

 1. Najlepsze życzenia z okazji urodzin Portalu PS:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja właśnie się dowiedziałam o zabawie, więc wskakuję tu i lecę dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wszystkiego dobrego!!! i biegnę dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ogromne gratulacje i wszystkiego najlepszego !!! dziękuję za wspaniałe inspiracje :)

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za każde serdeczne słowo-dodaje skrzydeł :)